Jak sprawdzić kto mnie nie obserwuje na Twitterze?

Prosty sposób jak usunąć ze swojej listy osoby które nie chcą obserwować naszego Twittera

Rozwiązanie problemu zbyt dużej ilości osób nie obserwujących nasz profil

Podstawowa strategia w propagowaniu się na Twitterze jest prosta – zaczynamy obserwować jak największą ilość osób, a następnie czekamy z nadzieją że te osoby zaczną obserwować nas. Nieco bardziej przemyślana strategia to taka gdzie obserwujemy osoby tylko z grupy docelowej, do jakiej chcemy dotrzeć właśnie poprzez Twittera. Wszystko jasne i proste ale po pewnym czasie zaczniemy narzekać na zbyt dużą ilość obserwowanych i nie proporcjonalnie niższą liczbę obserwujących. Co gorsza, masa obserwowanych osób „zaśmieca” nam tablicę praktycznie uniemożliwiając podglądanie tych co nas obserwują. Najbardziej oczywistym i najprostszym rozwiązaniem jest po prostu usunięcie osób, które nas nie obserwują. Tylko jak to zrobić gdy obserwuje się 1000 osób i nie chce się „wyrzucić” tych co nas już obserwują? Jest na to bardzo proste rozwiązanie!Po prostu należy wejść na stronę:

http://friendorfollow.com/

Pojawi nam się przed oczami duże pole tekstowe gdzie wpisujemy naszą nazwę na Twitterze. Po zaakceptowaniu, automat przez parę chwil (im więcej osób obserwowanych tym dłużej) da nam listę osób które obserwujemy, a które nie obserwują nas. Dzięki temu możemy szybko i bezboleśnie uporać się z nadmiarem obserwowanych, niż ręcznie sprawdzać każdy profil.

This Article Has 3 Comments
  1. Tomek Pilipiuk Reply

    Gratuluję pisarskiego kunsztu i bogatych zainteresowań. Jeśli chcesz je pogłębiać, na pewno przyda ci się dodatkowa kasa. Właśnie dlatego chciałbym polecić Ci pewien program, który pozwolił mi na pomnożenie dochodów i rozwój osobisty. Jego szczegóły oraz moją historię poznasz na http://zarabianienaplikach.pl/ (Sposob zarobku za pomoca aplikacji InstallC z mojego reflinka).

  2. Miro Reply

    No, ładnie i konkretnie. Będzie spokój z pustymi followersami co to nie chcą obserwować na twitterze. Jest może jakiś program do tego czy wszystko trzeba robić przez WWW?

  3. Pingback: Chloe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *